Steigerhouten kast Industrieel model 1. Het metalen frame geeft een mooi contrast met het steigerhout. Uw heeft de keuze om het metalen onderstel te laten poedercoaten in de kleur zwart of wit, of een kleurloze beschermlaag.
Steigerhout is onbehandeld en netjes geschuurd. Veel opbergruimte met de legplanken en diverse laden. Deze kast past prima bij onze andere industriele steigerhout kasten.
Maatwerk is mogelijk. Wilt u net een andere indeling dat is mogelijk.
Op de foto ziet u de maat 140bx40x200 cm hoog.
Word gemaakt van goed gedroogd steigerhout van 3 cm dik. Netjes geschuurd en onbehandeld. Behandelen is aan te raden voor een extra lange levensduur en bescherming tegen vocht. Ga voor meer info over behandelen naar de productinfo pagina of naar onze verfproducten.
Deze kast word meestal geleverd als bouwpakket met bijgeleverde schroeven. Het zijn 3 delen. Wij kunnen de kast ook voor u monteren zie opties.
Kies bij extra opties voor:
* Andere maat
* Behandeling in kleur naar keuze, wij behandelen uw meubel.
* Ander hoogte of diepte
© 2021 www.steigerhout-teakhout-meubels.nl - Powered by Shoppagina.nl